قیمت درزگیر ژلاتین بیشتر است یا درزگیر پلی اورتان؟

درزگیر ژلاتین یکی از انواع محصولاتی است که می‌تواند به عنوان عایق در فضاهای مختلف از جمله خودروسازی، عایق کاری وان حمام، سرویس بهداشت و… مورد استفاده قرار گیرد. این محصول از سوی برندهای مختلفی تولید شده و همین موضوع باعث شده تا بسیاری از افرادی که به دنبال استفاده از درزگیرهای مختلف هستند، قصد خرید این درزگیر را با قیمت مناسب داشته باشند. قیمت درزگیر ژلاتین بسته به نوع درزگیر و ویژگی‌های آن متفاوت است که حتما باید به آن توجه داشته باشید. در ادامه مقاله قصد بررسی دقیق قیمت درزگیر ژلاتینی و نحوه محاسبه هزینه خرید این درزگیر را داریم.

درزگیر ژلاتین چیست؟

قبل از اینکه بخواهیم در مورد قیمت درزگیر ژلاتین صحبت کنیم، باید این درزگیر و عملکرد آن را به شما توضیح دهیم. درزگیر ژلاتین در واقع نوعی عایق است که با عملکرد مناسب و کیفیت بالای خود می‌تواند برای عایق کاری در صنایع ساختمان سازی، خودروسازی و… مورد استفاده قرار گیرد. این درزگیر بر پایه آب بوده و به راحتی می‌تواند برای عایق کاری محیط‌های مختلف مورد استفاده قرار گیرد.

درزگیر ژلاتین مشابه با درزگیر پلی اورتان باعث پوشش دادن یک فضا و جلوگیری از نشت آب و رطوبت خواهد شد. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در مورد پلی اورتان، می‌توانید مقاله درزگیر پلی اورتان چیست؟ + کاربردها و ویژگی‌ها را مطالعه کنید. اما همینقدر بدانید که این درزگیر با ویژگی‌های خاص خود می‌تواند مشابه با پلی اورتان عمل کند، اما قیمت و نحوه استفاده از هر دوی این درزگیرها کمی با هم متفاوت است.

قیمت درزگیر ژلاتین PK- آیژه
قیمت درزگیر ژلاتین PK- آیژه

قیمت درزگیر ژلاتین و عوامل موثر روی آن

درزگیر ژلاتین یکی از پرفروش‌ترین انواع عایق موجود در بازار است که می‌توانید آن را با قیمت مناسب و حجم مورد نیاز خودتان خریداری کنید. قیمت درزگیر ژلاتین وابسته به برند تولید کننده، حجم موجود در این محصول و همچنین کیفیت آن است. برای اینکه درک بهتری از قیمت این محصول داشته باشد، در ادامه فاکتورهای موثر روی قیمت آن را به شما توضیح می‌دهیم.

• برند تولید کننده

یکی از عوامل موثر روی قیمت درزگیر GELATIN، برند تولید کننده است. در حال حاضر برندهای ایرانی زیادی اقدام به تولید این محصول کرده‌اند تا مهندسین و کارفرمایان بتوانند از این درزگیر به عنوان یک عایق با قیمت مناسب استفاده کنند.

• حجم درزگیر موجود در محصول

یکی از مهم‌ترین مواردی که روی قیمت درزگیر ژلاتین تاثیرگذار است، حجم ماده موجود در هر بسته بندی است. این محصولات در بسته بندی کارتریجی یا قوطی تولید می‌شوند که معمولا در بسته بندی کارتریجی حجم بیشتری از ماده به کار رفته است که این موضوع خود باعث افزایش قیمت این درزگیر می‌گردد. بهتر است که حتما در هنگام مقایسه قیمت به حجم درزگیر موجود در محصول دقت داشته باشید.

• کیفیت محصول

کیفیت محصول یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های درزگیر است. هر چقدر کیفیت درزگیر بیشتر باشد، می‌تواند تراکم بیشتری نیز داشته باشد و عملکرد آن برای عایق کاری بهبود پیدا می‌کند. قیمت درزگیر ژلاتین با توجه به کیفیت محصول متفاوت است و این یعنی اینکه هر چقدر کیفیت بالاتر باشد و از مواد اولیه بهتری در این درزگیرها استفاده شده باشد، قیمت آن‌ها نیز متفاوت است.

قیمت درزگیر ژلاتین بیشتر است یا درزگیر پلی اورتان؟

یکی از انواع درزگیرهایی که برای عایق کاری در امور ساختمان سازی و خودرویی مورد استفاده قرار می‌گیرد، درزگیر پلی اورتان است. این نوع درزگیر عملکرد بسیار خوبی داشته و می‌تواند در شرایط مختلف آب و هوایی مورد استفاده قرار گیرد. در مقایسه قیمت درزگیر ژلاتین و درزگیر پلی اورتان می‌توان متوجه شد که درزگیرهای پلی اورتان به دلیل داشتن ترکیبات خاص، قیمت بالاتری نسبت به درزگیرهای ژلاتین دارند.

قیمت درزگیر پلی اورتان بسته به نوع درزگیر و بسته بندی آن متفاوت است. معمولا درزگیرهای پلی اورتان به صورت سوسیسی یا کارتریجی تولید می‌شوند که حجم مواد موجود در آن‌ها بیشتر از یک بسته درزگیر ژلاتین 250 گرمی است. به همین خاطر طبیعی است که در نگاه اول شاهد بالا بودن قیمت درزگیر و عایق پلی اورتان نسبت به درزگیر ژلاتین باشیم. اما در حجم‌های بالاتر نیز درزگیر ژلاتین قیمت مقرون به صرفه‌تری دارد. از این رو با توجه به خواص و ویژگی‌های این درزگیر، می‌توان آن را به عنوان یکی از بهترین انتخاب‌ها برای استفاده به عنوان عایق شناخت.

بهترین و مقرون به صرفه‌ترین درزگیر ژلاتین بازار

همانطور که توضیح داده شده، قیمت درزگیر ژلاتین تحت تاثیر برند تولید کننده آن نیز هست. برندهای ایرانی به دلیل اینکه محصولات خود را در کشور ایران تولید می‌کنند و هزینه‌های مربوط به واردات روی هزینه فروش محصولات آن‌ها تاثیرگذار نیست، قیمت مناسب‌تری را برای عایق‌های تولیدی در نظر گرفته‌اند. خمیر موم درزگیر ژلاتین پی کی 250 گرمی P.K. gelatin seam sealer یکی از بهترین درزگیرهایی است که می‌تواند برای عایق کاری مورد استفاده قرار گیرد. این درزگیر عملکرد بسیار مناسبی داشته و می‌تواند باعث عایق کاری سطح گردد.

قیمت درزگیر ژلاتین 250 گرمی در بازار نسبت به سایر درزگیرها بسیار مناسب است. این در حالی است که این محصول توسط یک برند معتبر به نام پرستو کمان تولید شده و کیفیت بسیار بالایی دارد. می‌توانید قیمت این درزگیر را به صورت آنلاین استعلام بگیرید و سپس محصول را خریداری کنید. با توجه به اینکه یک درزگیر 250 گرمی می‌تواند برای درزگیری محیط نسبتا وسیعی مورد استفاده قرار گیرد، از نظر قیمتی مقرون به صرفه است. البته عمق محصولی که نیاز به پوشش دهی دارد، باید حتما بررسی شود تا به تعداد مورد نیاز اقدام به خرید درزگیر ژلاتین کرد.

خرید درزگیر ژلاتین pk با بهترین کیفیت از هلدینگ آیژه

در این مقاله در مورد قیمت درزگیر ژلاتین صحبت کردیم. این درزگیر در گروه درزگیرهای مقاومی قرار می‌گیرد که می‌تواند در برابر رطوبت، صوت و بسیاری از شرایط محیطی مقاومت بسیار خوبی از خود نشان دهد. در صورت نیاز به خرید اینترنتی درزگیر ژلاتین PK با بهترین کیفیت و قیمت می‌توانید از طریق هلدینگ ساختمانی آیژه این درزگیر را سفارش دهید. درزگیر ژلاتین پی کی یکی از پرفروش‌ترین انواع درزگیر و عایق است که کافیست برای خرید آن از طریق این سایت اقدام کنید. در نظر داشته باشید که قیمت اعلام شده برای این محصول به صورت بروز بوده و نیازی به استعلام تلفنی از طریق هلدینگ آیژه نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

قالب ساخت و ساز و معماری و شرکت
بازگشت به بالا