نحوه خرید چسب هبلکس خوب

چه اطلاعاتی باید در مورد خرید چسب هبلکس داشته باشید؟ چسب هبلکس در کنار بلوک هبلکس به عنوان محصول ثانویه شمرده می‌شود. این محصول توسط کارخانه های تولیدی بلوک هبلکس تولید و به بازار عرضه می‌شود. محصول فوق در بسته بندی های مقاوم به بازار و به دست مصرف کننده می‌رسد. تولید و پخش چسب های هبلکس به دلیل ماهیت آن ها توسط اکثر کارخانه های تولید چسب های کاشی صورت می‌گیرد.

در ادامه این مقاله به معرفی کارخانه ای مشهور و خوشنام در زمینه تولید چسب هبلکس پرداخته خواهد شد.

چگونگی تولید چسب هبلکس

در زمینه تولید چسب هبلکس، شرکت های مختلف و زیادی را می‌توان معرفی کرد. از این رو، مطلع بودن از جا و مکان تولید چسب هبلکس بر هزینه های حمل و نقل این محصول تاثیر مستقیمی دارد. از طرفی دیگر تنها در نظر گرفتن این مورد، احتمال دارد مخاطرات فنی دیگری ایجاد کند. در واقع باید متذکر شد که چسب هبلکس باید توسط کارخانه ای تولید و عرضه گردد که دارای سال ها تجربه و رزومه اجرایی و همچنین استانداردهای مشخصی در زمینه تولید چسب های پودری کاشی، پورسلان و آجر باشند.

بدین صورت واحد اجرایی چسب هبلکس نیز کیفیت اجرایی مشابه استاندارد را دارا می‌شود. دقت کنید که چسب هبلکس غالبا دارای استانداردهای تشویقی هستند. از این رو بیشتر کارخانه ها به دنبال اخذ نشانه استاندارد برای چسب های هبلکس خود نیستند. بنابراین اگر کارخانه ای نشان استاندارد برای چسب های پودر خود داشته باشد، به راحتی می‌تواند منبع مناسبی برای تولید چسب های هبلکس هم باشد.

چسب پودری آجر حاوی پلیمر و پودر میکرونیزه پارسیکا 20 کیلوگرمی شصت

بعضی کارفرمایان بنا به شرایط و موقعیت خاص اجرای پروژه ای، به چسب هبلکس با ویژگی های خاصی نیاز دارند. به زبانی دیگر، مؤلفه هایی نظیر میزان قدرت چسبندگی، ضخامت و یا مقاومت چسب هبلکس در کیفیت اجرای پروژه مهم است. بنابراین بهتر است جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد چسب هبلکس از مجموعه های متخصص در این زمینه مشاوره بگیرید.

معرفی فروشگاهی معتبر جهت خرید چسب هبلکس

هلدینگ ساختمانی آیژه، دارای مجموعه ای توانمند و مجرب در جهت مشاوره تخصصی به مشتریان خود است. مشاوران متخصص آیژه، آماده یاری رسانی به خریداران عمده درباره کیفیت تمامی محصولات به خصوص در مورد چسب هبلکس و بلوک هبلکس است. علاوه بر این، مجموعه آیژه نمایندگی فروش بلوک شرکت خاک چینی و محصولات چسب شرکت پارسیکا را دارد.

مشاوران متخصص آیژه با اخذ اطلاعات کاملی چون مساحت و ابعاد پروژه، نسبت به برآورد مقدار بلوک هبلکس و چسب هبلکس به مشتریان مشاوره رایگان می‌دهند. در صورتی که مشتری نیازمند چسب هبلکسی با مشخصه های فنی خاصی باشد، کادر فنی موظف به تامین آن است. دقت شود که بلوک هبلکس با استفاده از فرآورده های سیلیس تولید می‌گردد که قابلیت بررسی در چند وجه را دارد.

توجه شود که قیمت برخی محصولات در بازار در مقایسه با محصولات مشابه پایین است. برای همین مؤلفه هایی نظیر کیفیت و میزان چسبندگی مواد به بلوک تحت تاثیر قرار خواهد گرفت. همچنین احتمال دارد میزان چسبندگی چسب هبلکس به بلوک هبلکس متاثر از ساختار کیفی نامناسب باشد. همین عوامل سبب تبلیغات سوء برای بلوک هبلکس و چسب هبلکس خواهد شد.

از خریداران و فروشندگان عمده چسب هبلکس و بلوک هبلکس تقاضا می‌شود قبل از خرید هر گونه محصولی با مشاوران مجموعه آیژه تماس حاصل فرمایند. تا بهترین و با کیفیت ترین محصول را به مشتریان عزیز ارئه نمایند. هلدینگ ساختمانی آیژه علاوه بر فروش انواع محصولات ساختمانی، آماده مشاوره در مورد خدمات آزمایشگاهی در محدوده چسب زرین به ویژه چسب هبلکس هم است.

جمع بندی نحوه خرید چسب هبلکس از فروشگاه های معتبر

بهتر است برای خریداری چسب هبلکس به موارد مهم زیر توجه فرمایید.

  • چسب هبلکس باید از کارخانه های با رزومه فروش چسب های استاندارد خریداری شود.
  • چسب هبلکس باید در بسته بندی های مقاوم در برابر نور خورشید و همچنین رطوبت با بازار عرضه گردد.
  • هزینه های حمل و جا به جایی چسب هبلکس لحاظ شود.
  • کیفیت فنی بلوک هبلکس مورد بررسی قرار گیرد. یعنی باید میزان مقاومت به رطوبت، میزان عایق بودن در مقابل صوت، حرارت و… بررسی شود. اغلب کارخانه های تولیدی و صنعتی استاندارد برای چنین مؤلفه هایی دارای امتیازات ویژه هستند.
  • حتما بایستی بلوک های هبلکس اتوکلاو شده باشند. کارگاه هایی هستند که فاقد دستگاه های اتوکلاو هستند. اتوکلاو بودن بر روی استقامت و میزان اتصال چسب هبلکس به بلوک تاثیر ویژه ای دارد.

سخن آخر

در این مقاله به چگونگی شناسایی فروشگاه های معتبر جهت خرید چسب هبلکس پرداخته شد. همچنین یادآوری شد که مشاوران فروشگاه باید در مورد تمامی محصولات از جمله چسب سنتر اطلاعات کافی داشته باشند. تا بر حسب آن مشتریان خود را مشاوره فنی نمایند. مجموعه آیژه دارای مشاورانی این چنینی است.

شما خریداران عمده محصولات ساختمانی نیاز به این گونه مشاوره و همچنین فروشگاه معتبری برای خرید محصولات مورد نیاز خود دارید. از این رو با افتخار مجموعه فروشگاه آیژه به شما معرفی می‌گردد.

مجموعه آیژه، فروش عمده انواع محصولات ساختمانی مانند چسب هبلکس را با کیفیت و استاندارد جهانی تولید و به سرتاسر کشور عرضه می‌نماید.

کافی است شما خریدارن و فروشندگان عمده مصالح ساختمانی به ویژه چسب هبلکس با شماره تماس 01342244635 ارتباط برقرار فرمایید تا متخصصین و مشاورین مجموعه آیژه شما را یاری رسانند.

دیدگاهتان را بنویسید

قالب ساخت و ساز و معماری و شرکت
بازگشت به بالا