چسب لیفت بینی برای بینی گوشتی تاثیر دارد؟

چسب لیفت بینی یکی از روش های کم خطر و کم دردسر برای لیفت کردن بینی می باشد که افراد زیادی تمایل به استفاده از آن را دارند. اما آیا بینی های گوشتی نیز می توانند از این چسب برای لیفت کردن بینی خود استفاده کنند؟

قبل از شروع بهتر است بدانید که چسب لیفت یک راه حلی دائمی به حساب نمی آید و بیشتر از این روش به عنوان روشی موقت و تنها برای چندین ساعت می توان استفاده کرد.

در ادامه این مقاله به ویژگی های بینی های گوشتی و استخوانی می پردازیم و بررسی می کنیم که چسب لیفت بینی روی کدام یک از این موارد تاثیر بیشتری خواهند گذاشت؟ آیا چسب لیفت بینی می تواند بینی های گوشتی را خوش فرم تر و لیفت کند یا خاصیت آنچنانی ندارد؟

تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

چسب لیفت بینی چیست؟

همانطور که در بالا اشاره کردیم چسب لیفت بینی یکی از روش های مرسوم لیفت کردن به حساب می آید. این چسب برای انواع بینی قابل استفاده است و هیچگونه عوارضی نیز ندارد. البته این چسب ها موقتی هستند و تا حدودی مشکلات ظاهری بینی را برطرف می کنند.

اگر مشکل بینی شما تنها پایین بودن سر آن است، با چسب لیفت بینی می توانید این مشکل را به صورت موقتی رفع کنید ولی کج بودن یا موارد دیگر با این نوع چسب قابل حل نمی باشد.

نکته ای که درباره چسب لیفت باید بدانید این است که کاربرد آن مختص بینی نمی باشد و می توانید برای لیفت کردن سایر اعضای صورت نیز از آن استفاده کنید. بدون اینکه عارضه یا مشکلی برای شما پیش آید.

از ویژگی های این چسب می توان به ضدحساسیت بودن آن اشاره کرد. این چسب زمانی که روی بینی قرار میگیرد بینی را به سمت بالا می کشد و کاملاً بی رنگ است.

چسب لیفت بینی پس از کشیدن و استفاده به یک نوار بی رنگ تبدیل می شود که به جوانسازی و لیفت پوست صورت و بینی کمک می کند. بهتر است زمانی که از این چسب استفاده می کنید کمی کرم پودر روی آن بزنید تا کاملاً با پوست صورت یکدست و یک رنگ شود.

این چسب مانند چسب نواری است. البته چسب لیفت با چسبی که بعد از جراحی استفاده می شود فرق دارد!
جنس این چسب از لاتکس، سلیکون و یا پلاستیک پلی اتیلن است و می تواند تا 12 ساعت روی پوست بماند و مشکلی هم ایجاد نکند!

آیا چسب لیفت بینی برای بینی گوشتی تاثیر دارد؟

این چسب برای تغییر زاویه بینی راه حلی موثر است و فرقی نمی کند بینی شما استخوانی باشد یا گوشتی. البته باید به این مورد توجه داشته باشید که این چسب برای بینی گوشتی معجزه نمی کند و نمی توان انتظارات بیش از حدی از آن داشت.

چسب لیفت بینی چیست

زیرا بینی های گوشتی انعطاف پذیری کمی دارند و سایز بزرگ آنها نحت تاثیر چسب تغییری نخواهد کرد. اما بهرحال روشی است که ی تواند تغییرات محسوسی را در زاویه بینی گوشتی به وجود آورد و فرم بهتری به آن ببخشد.

آیا چسب لیفت بینی عوارض دارد؟

چسب لیفت بینی روشی بدون درد و کاملاً غیرتهاجمی برای لیفت کردن بینی های گوشتی و استخوانی است. این چسب هیچ دوره نقاهت و عوارضی ندارد ولی طبیعتاً به اندازه جراجی بینی نیز نمی تواند موثر باشد مخصوصا برای بینی های گوشتی و بزرگ و به صورت موقتی است.

اگر شما نیز جز افرادی هستید که تمایلی به انجام جراحی های پرهزینه و گاهاً دردناک ندارید و میخواهید یک تغییر جزئی و طبیعی داشته باشید، می توانید از این چسب به عنوان یک روش بسیار سریع و آسان برای لیفت کردن بینی خود استفاده کنید.

انواع چسب لیفت بینی برای بینی های گوشتی و استخوانی

چسب های لیفت بینی دارای انواع مختلفی هستند و می توانند برای اهداف متفاوتی استفاده شوند. در این قسمت به چند مورد از انواع چسب لیفت بینی اشاره خواهیم کرد:

چسب لیفت بینی استخوانی

این چسب برای افرادی که دارای بینی استخوانی هستند و اصلاح بیرون زدگی آن مناسب است. چسب لیفت بینی می تواند افتادگی بینی آنها را رفع کند و تیغه بینی را صاف کند. البته اگر استخوان روی بینی بیش از حد بزرگ و یا کج باشد، با چسب لیفت قابل رفع نیست و نیاز به تزریق ژل یا جراحی است.

چسب لیفت بینی گوشتی

چسب لیفت بینی گوشتی

این چسب مختص بینی های گوشتی است و می تواند بینی را کمی جمع تر و سربالا کند. البته که تاثیر آن به اندازه جراحی بینی نیست اما در هر صورت ظاهری تمیز و زیبا به بینی می بخشد و می تواند یکی از بهترین راه حل های کوچک کردن و لیفت کردن بینی بدون درد باشد.

کلام آخر

چسب لیفت بینی روشی مناسب برای جمع کردن و لیفت کردن بینی های گوشتی است. این چسب می تواند روی بینی های گوشتی تاثیر بگذارد و آنها را کمی جمع و لیفت کند اما قطعا نه به اندازه جراحی زیبایی!

از این چسب می توانید تا 12 ساعت استفاده کنید، البته زمان بیشتری هم روی پوست می ماند اما بهتر است بیش از 12 ساعت از آن استفاده نکنید. همچنین می توانید از این چسب برای لیفت کردن قسمت های دیگر صورت خود استفاده کنید. برای خرید انواع چسب لیفت بینی می توانید از طریق سایت آیژه اقدام کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

قالب ساخت و ساز و معماری و شرکت
بازگشت به بالا